Informace

 

v Škola se pro žáky otevírá v 7:30 hod.

v 

 ZÁJMOVÉ KROUŽKY

Nabídkový list během prvních dnů v září. Zahájení v říjnu, ukončení na konci května.

 

 ŠKOLNÍ JÍDELNA

Odhlašování obědů během nemoci žáka do 8:00 na tel.: 371 651 608, první den je možnost oběd odnést domů. Pokud si vyzvedáváte dítě po obědě, prosím, čekejte venku před jídelnou. (Z důvodu velkého počtu dětí, málo místa, organizace dětí dozorem).

 

 NEMOC ŽÁKA

Omluvit telefonicky, SMS, mailem nebo osobně hned první den nemoci, omluvy žáků psát vždy do žákovské knížky (vzadu je omluvný list ). V době nemoci se informovat o probraném učivu u třídní učitelky.

 

 UVOLNĚNÍ Z VYUČOVÁNÍ

Vyzvednout žádost, vyplnit. Na 1 den uvolňuje třídní učitel, 2 a více dní uvolňuje paní ředitelka (formulář ke stažení najdete na www.zsvejprnice.cz) nebo si vyzvednete ve škole.

 

 SVAČINY

Ubrousek na lavici, pitný režim, svačina v boxu. 

 

 PŘEZŮVKY

Mít v sáčku a podepsané. Sáček je možné nechávat v šatnách (odpoledne jsou šatny odemčené).

 

 DOPORUČUJEME

Sedák na židličku, pevný sáček na ukládání cvičebního úboru, papírové kapesníky v krabici.

 

 VÝUKA

Tělesná výchova - děvčata budou mít sepnuté vlasy. Nikdo nesmí mít na hodině řetízky, hodinky a velké náušnice. Cvičební úborkraťasy nebo tepláky, tričko, sportovní obuv s neklouzavou podrážkou, míček a švihadlo. Vše v sáčku s poutkem. Možnost ponechat v šatnách.

 

Výtvarná výchova a pracovní činnosti kufřík (vodovky, štětce, hadřík, kelímek na vodu, modelína, fixy, voskovky, lepidlo, nůžky, staré triko či zástěrku) a modelovací podložku – žáci si to budou nechávat ve třídě.